Kontakt oss

Kontakt oss

Ta gjerne kontakt med oss dersom du lurer på noe. Send oss en generell henvendelse eller kontakt oss direkte. Du finner de ansatte nedenfor.

Send oss en henvendelse

Andrea Ansnes Heiberg
Ansvarlig utleie

419 22 471
andrea@aoe.no

Anja Tandberg
Ansvarlig næringseiendom

995 42 622
anja@aoe.no

Kristian Johnstad
Ansvarlig driftssjef

901 68 087
kristian@kjbygg.no

Anders Opsahl
Ansvarlig

908 54 254
Anders@aoe.no

Anna-Stina Pettersen
Servicekoordinator

22 62 80 00
sentralbord@snp.no

Ann-Kristin Ulstad
Servicekoordinator

22 62 70 01
sentralbord@oh6.no

Lene Larød
Serviceleder

41 82 31 89
lene@aoe.no

Dariusz Mochniej
Drift

980 98 220

Knut Olsen
Drift

919 21 421
knut@snp.no

Jack Dinesen
Drift

932 17 735
jack@oh6.no

Yohannes Tesfay
Drift

464 72 084
yohannes@snp.no

Robert Christensen
Drift

919 22 993
robert@snp.no

Kontakt oss

    Fyll inn feltene, så kontakter vi deg angående en uforpliktende visning eller pristilbud. Eller du kan kontakte oss direkte.